A Katolikus Pedagógiai Intézet által kiírt Szent László-évi ének pályázat első fordulójának elbírálása megtörtént.

Mindenkinek köszönjük a részvételét, és gratulálunk a második fordulóba jutottaknak!

Szeretettel várjuk őket 2017. június 8-án a Katolikus Pedagógiai Intézetben (1068 Budapest, Városligeti fasor 42.) megrendezendő döntőben, ahol élőben mutathatják meg a versenyzők énektudásukat. A döntőt a díjkiosztó ünnepség követi.

 

A szakmai zsűri tagjai:

Szvorák Katalin- Liszt Ferenc- díjas  és Kossuth- díjas népdalénekes, előadóművész, a zsűri elnöke

Almainé Szabó Margit Gabriella- ének-zene szakos tanár, kórusvezető

Dr. Medgyesy S. Norbert- PPKE- BTK egyetemi docens, az „Énekek Szent László Király tiszteletére” című könyv társszerkesztője, a Szent László Társaság tagja

 

A döntőbe jutottak névsora:

3-4. KOROSZTÁLY

Bakonyi Natasa - Szent Imre Általános Iskola, Jánosháza      
Dömötör Emma, Kiss Flóra - Szent András Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Szentendre   
Fabu Hanna, Fabók Bálint, Ádám Elizabett - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza   
Gábor Emese, Szűcs Emese - Padányi Katolikus Iskola, Veszprém
Martin Viktória - Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kiskunhalas       
Mátraházi Barbara - II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Bátonyterenye    
Puskás Fruzsina - Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Iskola, Mátészalka      
Szűcs Anna Ágnes, Sárga Kitti Zselyke, Ilonczai Julianna - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
Varga Áron - Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Óvoda és Kollégium, Sopron     
Zsebeházy Nóra, Koncz András - Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Szeged

5-8. KOROSZTÁLY

Csutak Domonkos - Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
Flach Dorottya - Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium, Pécs
Horváth Levente - Szent Imre Általános Iskola, Jánosháza
István Lea Mária - Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium, Pécs
Juhász Rebeka - Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium, Fót
Kálmán Karolina - Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Zalaegerszeg
Kun-Szigethy Máté Andor - II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Bátonyterenye
Lipovits Patrícia - II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Csorna
Mangold Damján - Park Utcai Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Mohács
Németh Bulcsú,Takács Botond, Török Fülöp - Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
Pintér Blanka - Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
Tamás Adrienn - Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda

9-12. és 13-14. KOROSZTÁLY

Beller Barnabás, Urbanics Tamás, Knáb András - Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Kollégium, Pannonhalma
Csonka Alexandra - Nagybajomi Kolping Katolikus Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Nagybajom
Egry Renáta - Dienes László Görögkatolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola, Debrecen
Győri Zsófi - Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Nyírbátor
Hammer Pál - Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium, Esztergom
Horváth Veronika - Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Zalaegerszeg
Kapitány Virág - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kolégium, Óvoda és AMI, Nyíregyháza
Kis Lilla Boglárka - Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós
Koleszár Boróka - Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
Kristóf Dóra - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kolégium, Óvoda és AMI, Nyíregyháza
Lengyel Bernadett - Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Debrecen

 

Szent László-év