Telefonszámok és e-mail címek
Név Feladatkör E-mail cím Telefonszám
Barcsák Marianna Intézetvezető, tanügyigazgatás barcsak@katped.hu 479-3009
Szenthe-Tormássi Anna intézetvezető-helyettes szenthe@katped.hu 479-3002
Krity Csilla Gazdasági vezető krity.csilla@katped.hu 479-3004
Bálint Erzsébet Pedagógiai mérés, értékelés balinte@katped.hu 479-3032
dr. Gianone András Pedagógiai tájékoztatás gianone@katped.hu 479-3018
dr. Leibinger Jánosné Tanügyigazgatás leibingerne@katped.hu 479-3003
dr. Mártonné Sárossy Mónika Tanulmányi versenyek támogatása, IKT programok szervezése monika@katped.hu 479-3033
dr. Tasnádiné Hajdu Ágnes Lemorzsolódás megelőzésének támogatása, gyermek-és ifjúságvédelem, művészeti nevelés tasnadi.agnes@katped.hu 479-3005
Grolyóné Szabó Éva Tantárgygondozás - óvoda grolyone@katped.hu 479-3015
Kalácska Gábor Rendszergazda, informatikus kalacska@katped.hu 479-3016
Menráth András Gondnok, karbantartó menrath.andras@katped.hu 479-3039
Reszeginé Erdélyi Beáta Alsó tagozatos és tantárgyhoz nem köthető képzések szervezése. erdelyi.beata@katped.hu 479-3007
Schillingerné Gulyás Ilona Tantárgygondozás, adatbázis fejlesztés és kezelés, működési támogatás ügyintézése. ilona@katped.hu 479-3006
Simon Norbert Felső tagozat és középiskola képzései simon.norbert@katped.hu 479 3014
Szabó Klára Szaktanácsadás szervezése szabo.klara@katped.hu 479-3008
Szentes Judit Tanulótájékoztatás szentes@katped.hu 479-3012
Szepsi Rita Szaktanácsadás szervezése szepsi.rita@katped.hu 479-3030
Szilágyi Zsuzsanna Titkárságvezető szilagyi.zsuzsanna@katped.hu 479-3000
Tiszai Tibor Oktatástechnikus tiszai.tibor@katped.hu 479-3038
Megosztás

Kérjük, hogy támogassa idén is adójának egyházi 1%-ával a Magyar Katolikus Egyház szolgálatát.