Telefonszámok és e-mail címek
Név Feladatkör E-mail cím Telefonszám
Barcsák Marianna Intézetvezető, tanügyigazgatás barcsak@katped.hu 479-3009
Szenthe-Tormássi Anna Intézetvezető-helyettes szenthe@katped.hu 479-3002
Bálint Erzsébet Pedagógiai mérés, értékelés balinte@katped.hu 479-3032
Bernáth Judit Szakképzés bernath.judit@katped.hu 479-3014
dr. Mártonné Sárossy Mónika Tanulmányi versenyek támogatása, IKT programok szervezése monika@katped.hu 479-3033
Jobbágy Borbála Gyermekvédelmi felelős jobbagy.borbala@katped.hu 479-3005
Menráth András Gondnok, karbantartó menrath.andras@katped.hu 479-3039
Módli Ildikó Tantárgygondozás - óvoda modli.ildiko@katped.hu 479-3015
Nagyné Hoóz Rita Pedagógiai szakértő hooz.rita@katped.hu 479-3010
Nyiri Andrea pedagógiai szakértő nyiri.andrea@katped.hu 479-3000
Reszeginé Erdélyi Beáta Alsó tagozatos és tantárgyhoz nem köthető képzések szervezése, akkreditált képzések erdelyi.beata@katped.hu 479-3007
Schillinger Tibor Teremtechnikus schillinger.tibor@katped.hu 479-3016
Schillingerné Gulyás Ilona Tantárgygondozás, adatbázis fejlesztés és kezelés, működési támogatás ügyintézése. ilona@katped.hu 479-3006
Skultéty Szilvia Titkárságvezető skultety.szilvia@katped.hu 479-3000
Szabó Klára Szaktanácsadás szervezése szabo.klara@katped.hu 479-3008
Szekér Borbála Tanügyigazgatás, felső tagozat és középiskola képzései szeker.borbala@katped.hu 479-3003
Szentes Judit Tanulótájékoztatás szentes@katped.hu 479-3012
Szepsi Rita Szaktanácsadás szervezése szepsi.rita@katped.hu 479-3030
Walter Dóra walter.dora@katped.hu 479-3004