Képzéseinkre megnyitottuk a jelentkezést.
Várunk szeretettel minden érdeklődő pedagógust!
A Köznevelési Államtitkárság tájékoztatása szerint csak a "pedagógus-továbbképzésként az Oktatási Hivatal által engedélyezett, alapítási engedéllyel rendelkező, „akkreditált” pedagógus-továbbképzési programok teljesített óraszámát lehet „átvinni” az új rendszer szerinti 2025. szeptember 1-jén induló 5 éves továbbképzési ciklusba, méghozzá annak választható részébe."