A Katolikus Pedagógiai Intézet felvételt hirdet főállású, heti 40 órában foglalkoztatott portás munkakörre.

A munkakör tartalma:

  • az MKPK Irodaház portájának működtetése: épület nyitása/zárása, vendégek fogadása, irányítása, stb.,
  • a Katolikus Pedagógiai Intézet fővonalának kezelése.

Az elvárások:

  • középiskolai végzettség,
  • a Word  program felhasználói szintű ismerete,
  • felelősség az önálló munkavégzésre,
  • közösségben való harmónikus együttműködés.

Előnyt jelent:

  • műszaki végzettség.

A munkakör betöltésének legkorábbi dátuma:

  • 2018. szeptember 15.

Munkaidő és bérezés:

  • váltott műszakban: hétfőtől péntekig, 6.00-14.00, 13.00-21.00
  • bérezés - a végzettséget figyelembe véve - megállapodás alapján, délutáni bérpótlékkal.

  • emailben a barcsakatkatped [dot] hu címre kell a pályázatot benyújtani,
  • a jelentkezés folyamatos,
  • a jelentkezésnek az alábbiakat kell tartalmaznia: önéletrajz, a végzettséget igazoló dokumentum (középfokú végzettség) szkennelt változata, egy referenciaszemély megnevezése és elérhetőségei, nyilatkozat a büntetlen előéletről és annak vállalása, hogy ha munkaviszony létesítésére kerül sor erkölcsi bizonyítványt nyújt be.
Hírek