A Katolikus Pedagógiai Intézet felvételt hirdet főállású, heti 40 órában foglalkoztatott pedagógia szakértő álláshelyre középiskolai tanárok számára.

A munkakör tartalma:

  • az általános iskolai felső tagozatos és középiskolai 5 órás, tantárgyhoz köthető képzések szervezése, lebonyolítása,
  • a fenti képzések szakmai tartalmát összeállító tantárgygondozókkal való kapcsolattartás,
  • lehetőség képzések fejlesztésébe és megtartásába való bekapcsolódásra.

Az elvárások:

  • középiskolai tanári végzettség (egyetem vagy MA),
  • pedagógus szakvizsga vagy a szakiránynak megfelelő doktori végzettség,
  • legalább 7 éves tanítási tapasztalat,
  • a Word, Excel, PowerPoint programok felhasználói szintű ismerete,
  • felelősség az önálló munkavégzésre,
  • közösségben való harmónikus együttműködés.

Előnyt jelent:

  • a tanügy-igazgatásban való jártasság.

A munkakör betöltésének legkorábbi dátuma:

  • 2018. augusztus 27.

Bérezés:

  • a pedagógus életpályamodell előmeneteli rendszere alapján, a jelentkező jelenlegi besorolása alapján (Pedagógus I., II., Mester).

  • emailben a barcsakatkatped [dot] hu címre kell a pályázatot benyújtani,
  • a jelentkezés folyamatos,
  • a jelentkezésnek az alábbiakat kell tartalmaznia: szakmai önéletrajz, a végzettségeket igazoló dokumentumok (egyetemi vagy MA diploma, valamint pedagógus szakvizsga vagy a szakiránynak megfelelő doktori végzettség) szkennelt változata, rövid (max. 1 oldal) levél arról, hogy milyen ismeretei vannak a pedagógiai-szakmai szolgáltatásról, milyen kapcsolódási pontjai esetleg az Intézethez, egy referenciaszemély megnevezése és elérhetőségei (olyan személy, aki a jelentkező szakmai munkáját ismeri!).
Hírek