Elsődleges fülek

2018. november

h k sze cs p szo v
29
30
31
1
2
3
4
 
 
 
 
 
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:15 - 14:45
Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
 
10:15 - 14:30
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont, Budapest
 
10:00 - 14:45
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Budapest
 
10:00 - 14:35
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:25
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:15
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda
 
10:00 - 15:00
PPKE Információs Technológiai és Bionikai Kar, Budapest
 
 
 
12
13
14
15
16
17
18
09:30 - 14:00
Szent Angela Ferences Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
 
09:45 - 14:15
Szennyvíztisztító, Sörfőző - Csepel
 
10:00 - 19:30
Szent Gellért Lelkigyakorlatos Ház, Leányfalu
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 19:30
Szent Gellért Lelkigyakorlatos Ház, Leányfalu
 
10:00 - 15:00
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 19:30
Szent Gellért Lelkigyakorlatos Ház, Leányfalu
 
09:30 - 14:30
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium, Győr
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:35
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Szent Angela Ferences Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
 
10:00 - 15:00
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 15:00
PPKE Információs Technológiai és Bionikai Kar, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
 
 
19
20
21
22
23
24
25
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Petőfi Irodalmi Múzeum, Budapest
 
 
09:00 - 15:00
Szent Mór Katolikus Iskolaközpont Szent Mór Katolikus Tagóvodája, 7625 Pécs, Aradi vértanúk útja 14.
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Szent Angela Ferences Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
 
10:00 - 15:00
Indulás a Műcsarnok melletti parkolóból
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 19:30
Miskolc, Mindszent Plébánia (3530 Miskolc, Mindszent tér 6.)
 
10:00 - 19:30
Miskolc, Mindszent Plébánia (3530 Miskolc, Mindszent tér 6.)
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 19:30
Miskolc, Mindszent Plébánia (3530 Miskolc, Mindszent tér 6.)
 
 
26
27
28
29
30
1
2
 
10:00 - 14:30
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Csodák Palotája
 
09:55 - 14:15
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest