Elsődleges fülek

2018. március

h k sze cs p szo v
26
27
28
1
2
3
4
 
 
 
09:30 - 14:05
Budapesti Kolping Katolikus Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
09:00 - 14:00
Szabó Magda Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest
 
 
 
5
6
7
8
9
10
11
 
10:00 - 15:00
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Szent Angela Ferences Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
 
10:00 - 15:00
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
 
 
12
13
14
15
16
17
18
10:00 - 14:30
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola, Eger
 
10:00 - 14:30
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
09:00 - 15:00
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, 3170 Szécsény, Magyar utca 13.
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
 
 
 
 
 
19
20
21
22
23
24
25
 
09:55 - 14:15
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
09:30 - 14:30
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Szent Angela Ferences Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 15:00
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 15:00
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 18:45
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 18:45
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
 
26
27
28
29
30
31
1
10:00 - 14:30
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest