Elsődleges fülek

2019. november

h k sze cs p szo v
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
 
 
 
4
5
6
7
8
9
10
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium, Budakeszi
 
10:00 - 14:30
Szent Angela Ferences Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:45
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
09:30 - 14:30
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 15:00
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda
 
10:00 - 15:00
PPKE Információs Technológiai és Bionikai Kar, Budapest
 
 
 
11
12
13
14
15
16
17
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 19:30
Ciszterci Nővérek Boldogasszony Háza Monostor, 2623 Kismaros, Szuttai dűlő 8315 hrsz.
 
10:00 - 14:45
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Szent Angela Ferences Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
 
10:00 - 19:30
Ciszterci Nővérek Boldogasszony Háza Monostor, 2623 Kismaros, Szuttai dűlő 8315 hrsz.
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:45
Magyar Nemzeti Múzeum
 
10:00 - 19:30
Ciszterci Nővérek Boldogasszony Háza Monostor, 2623 Kismaros, Szuttai dűlő 8315 hrsz.
 
10:00 - 15:00
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
PPKE Információs Technológiai és Bionikai Kar, Budapest
 
 
 
18
19
20
21
22
23
24
 
 
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 15:00
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
 
 
25
26
27
28
29
30
1
10:00 - 14:55
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:55
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:55
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:55
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:55
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:55
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:55
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
09:55 - 14:15
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest
 
10:00 - 14:30
Katolikus Pedagógiai Intézet, Budapest
 
10:00 - 15:00
Reménység Katolikus Általános Iskola, Budapest