Az ellátásra váró feladatkör: pedagógiai előadó - óvodai referens

Főállású, heti 40 órában foglalkoztatott, óvodai szakterülettel foglalkozó, katolikus vallását gyakorló óvodapedagógust keresünk.

A munkakör tartalma:

  • a Katolikus Pedagógiai Intézet keretében a katolikus óvodák pedagógiai szakmai szolgáltatásának teljeskörű ellátása, így különösen is
    • katolikus óvodák működésének szakmai segítése,
    • kapcsolattartás, az óvodavezetők, óvodapedagógusok szakmai tájékoztatása,
    • az óvodák számára az Intézetben megszervezésre kerülő továbbképzések szakmai tartalmának összeállítása, a programok megszervezése és lebonyolítása,
    • szakmai napok, konferenciák szervezése,
    • szakmai munkacsoportok működésének szervezése, munkájuk koordinálása,
    • ​a Katolikus Pedagógiai Intézet képzéseinek megtartásában való közreműködés - a szerzett tapasztalatnak megfelelő szakirányban,
    • részvétel képzések szakmai anyagának kidolgozásában, módszertani segédanyagok összeállításában, véleményezésében.

Az elvárások:

  • óvodapedagógus végzettség,
  • pedagógus szakvizsga,
  • legalább 5 év vezetői gyakorlat óvodavezetőként vagy vezetőhelyettesként,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • felelősség az önálló munkavégzésre,
  • közösségben való harmonikus együttműködés,
  • katolikus vallás,
  • katolikus óvodában szerzett szakmai gyakorlat előnyt jelent.

A munkakör betöltésének legkorábbi dátuma:

  • megállapodás alapján, de legkésőbb 2020. július 1.

Munkaidő és bérezés:

  • hétfőtől csütörtökig 8.00 - 16.30 óráig, pénteken: 8.00 - 14.00 óráig, de egyes esetekben alkalmazkodni kell az Intézet programjaihoz,
  • bérezés és pihenőidő megegyezik a pedagógusokra vonatkozó szabályozással (a pedagógus előmeneteli rendszer alapján a jelenleg elért kategóriának és fokozatnak megfelelő besorolás),
  • az Intézet támogatja a Mesterpedagógus fokozat mielőbbi megszerzését.

  • emailben a barcsakatkatped [dot] hu címre kell a pályázatot benyújtani,
  • a jelentkezés folyamatos, a beérkezett pályázatok sorrendjében történik a jelentkezők meghallgatása,
  • a jelentkezésnek az alábbiakat kell tartalmaznia:
    • önéletrajz, amely a szakmai életutat is bemutatja,
    • a végzettséget igazoló dokumentumok (óvodapedagógus diploma, szakvizsga megszerzéséről szóló bizonyítvány) szkennelt változata,
    • szakmai ajánlás,
    • ​ajánlás plébánostól, egyházi személytől,
    • nyilatkozat a büntetlen előéletről és annak vállalása, hogy ha munkaviszony létesítésére kerül sor erkölcsi bizonyítványt nyújt be.

Információ kérhető a pályázat beadása előtt Grolyóné Szabó Éva, óvodai referens, szakértő, szaktanácsadó kollégától +36 1 479 3015

Kérjük, hogy támogassa idén is adójának egyházi 1%-ával a Magyar Katolikus Egyház szolgálatát.